Ekologiczna oczyszczalnia ścieków
Rosnące ceny utylizacji odpadów komunalnych to problem, który dotyka wiele gospodarstw domowych, zwłaszcza na wsiach i w miejscach, które nie są podłączone do sieci kanalizacyjnej. Rozwiązaniem może być przydomowa oczyszczalnia ścieków, oparta na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, w pełni ekologiczna i tania w eksploatacji.
Proponujemy Państwu oczyszczalnie ekologiczne, które funkcjonują dzięki naturalnym procesom biologicznym, przyspieszającym rozkład chemiczny odpadów, aż do osiągnięcia postaci prostych związków mineralnych, które nie stanowią już zagrożenia dla środowiska naturalnego. W przypadku odpowiedniej eksploatacji powstaje ciecz, którą bez obaw można odprowadzić do gruntu.
Oczyszczalnia przydomowa jest nie tylko tańsza w użytkowaniu, ale nie wymaga stałego nadzoru i częstego opróżniania. Nawet zabiegi konserwacyjne nie są specjalnie trudne, ponieważ cała konstrukcja jest bardzo prosta i opiera się na wypróbowanych metodach oczyszczania ścieków, od lat z powodzeniem stosowanych zagranicą, zwłaszcza w krajach skandynawskich.