Oczyszczalnia ścieków pod domem?
Przydomowe oczyszczalnie już na stałe zagościły w naszych ogródkach. Niemal z każdej strony podkreśla się, że jest to dbałość o środowisko naturalne, a pomija inne aspekty, które mogą przekonać wielu – przydomowe oczyszczalnie to również spore oszczędności związane z chociażby opróżnianiem szamba!
Przede wszystkim doświadczenie!
W naszej ofercie znajdą Państwo oczyszczalnie ekologiczne, które sprostają nawet najbardziej restrykcyjnym normom środowiskowym – pomagamy w otrzymaniu wszystkich niezbędnych dokumentów do instalacji oczyszczalni oferując kompleksowe rozwiązania. Nasze doświadczenie opiera się na latach instalacji, które własnoręcznie tworzyliśmy, testowaliśmy i udoskonalaliśmy.
Sprawdzone rozwiązanie!
Nasza oczyszczalnia biologiczna to pewność spokojnego snu w związku ze szczelnością całej instalacji, jak również pewność wymiernych oszczędności!
Nie tylko gotowe rozwiązania!
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów, w ofercie proponujemy nie tylko gotowe i kompleksowe rozwiązania przydomowych oczyszczalni, które jesteśmy w stanie zamontować w 24 godziny od przyjęcia zlecenia, ale również pojedyncze elementy pozwalające na niemal dowolne modyfikowanie dotychczasowego systemu!

System reklamy Test Biologiczna oczyszczalnia ścieków Ochrona środowiska w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna, ponieważ wszelkie zanieczyszczenia mogą zagrać naturze. Biologiczna oczyszczalnia ścieków zapewni nam wysoki stopień oczyszczania. Metoda ta polega na zastosowaniu bakterii, które żywią się związkami organicznymi w ściekach. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy używać szkodliwych, chemicznych substancji, a jedynie naturalne sposoby, które są przyjazne dla naszego środowiska. Na końcowym etapie oczyszczona już woda pozbawiona jest wszelkich niebezpiecznych substancji a także większych zanieczyszczeń. Biologiczne oczyszczalnie posiadają kolejną zaletę, a mianowicie działają same bez zużywania prądu. Prostota w obsłudze tego typu urządzeń oraz niskie koszty przemawiają za tym, aby były one używane na większą skalę. Oczyszczone ścieki można doprowadzić bezpośrednio do rzeki, studzienki czy innego zbiornika wodnego. Tego typu oczyszczoną wodę możemy wykorzystywać na przykład do nawadniania roślin czy ogrodu. Montaż takich oczyszczalni może być naprawdę prosty i wykonywany w każdych warunkach.