Oczyszczalnia ścieków pod domem?
Przydomowe oczyszczalnie już na stałe zagościły w naszych ogródkach. Niemal z każdej strony podkreśla się, że jest to dbałość o środowisko naturalne, a pomija inne aspekty, które mogą przekonać wielu – przydomowe oczyszczalnie to również spore oszczędności związane z chociażby opróżnianiem szamba!
Przede wszystkim doświadczenie!
W naszej ofercie znajdą Państwo oczyszczalnie ekologiczne, które sprostają nawet najbardziej restrykcyjnym normom środowiskowym – pomagamy w otrzymaniu wszystkich niezbędnych dokumentów do instalacji oczyszczalni oferując kompleksowe rozwiązania. Nasze doświadczenie opiera się na latach instalacji, które własnoręcznie tworzyliśmy, testowaliśmy i udoskonalaliśmy.
Sprawdzone rozwiązanie!
Nasza oczyszczalnia biologiczna to pewność spokojnego snu w związku ze szczelnością całej instalacji, jak również pewność wymiernych oszczędności!
Nie tylko gotowe rozwiązania!
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów, w ofercie proponujemy nie tylko gotowe i kompleksowe rozwiązania przydomowych oczyszczalni, które jesteśmy w stanie zamontować w 24 godziny od przyjęcia zlecenia, ale również pojedyncze elementy pozwalające na niemal dowolne modyfikowanie dotychczasowego systemu!

Warto zajrzeć na te strony


złom